Ana Sayfa Kurumsal Hizmetler Ürünler Meraklısına Bize Ulaşın
 
 
Uzak Mesafe Kablosuz Ağ Kurulumu
 
Bina İçi Ağ Kurulumu (Kablolu-Kablosuz)
 
 
Yazılım Çözümleri
 
WEB Çözümlerimiz
Ürün veya faaliyetlerinizi internet ortamında tanıtmak, hedef kitlenize güncel bilgiler sağlamak istediğinizde, isim tescili, sayfaların tasarlanması ve bir serverda bulundurulması gibi hizmetlere ihtiyacınız olacaktır.

Alan Adı Tescili:
Tanıtımını yapmak istediğiniz konuyu için bir isim belirledikten sonra, bu ismi faaliyetinize uygun bir Üst Seviye Alan Adı (".com", ".net", ".org", ".gov", v.s.) veya Ülke Kodlu Üst Seviye alan adı (".com.tr" gibi) ile kayıt ettirmek gerekecektir.

Hosting (Bulundurma) Hizmeti:
İsim tescili yapıldıktan sonra, web sayfanızın içeriğini barındıracak bir ana bilgisayara ihtiyacınız olacaktır. Bu hizmeti de, 1 yıllık, 2 yıllık, 5 yıllık gibi sürelerle kiralayarak alabilirsiniz. Hosting hizmetine bağlı olarak tescil ettirdiğiniz isme kayıtlı e-posta adresleri de alıp kullanabilirsiniz.

Sayfa Tasarımı:
Hedef kitlenize sunmak istediklerinizi, web sayfası biçiminde düzenleyerek kiralanmış olan ana bilgisayar üzerine yüklemekten ibarettir. Zaman içerisinde değişmesi gereken kısımlar yeniden düzenlenerek sayfanızın güncelliği sağlanır.

Arama Motorlarına Kayıt:
Çeşitli arama motorlarında anahtar kelimeler girerek sayfanıza ulaşılabilmesini sağlamak için yapılan kayıt işlemidir. Hangi kelimler aratıldığında sayfanızın görüntülenmesini istiyorsanız, o kelimeler kaydedilir.

Maliyet:
Maliyet, ihtiyaç duyulan hizmetin içeriğine bağlı olarak değişmektedir. Alan adı tescili, hosting, sayfa tasarımı, arama motorlarına kayıt gibi hizmetler için firmamızla bağlantı kurarak teklif isteyebilirsiniz.